پاورپوینت "پیشگیری از سوانح و حوادث بر اساس : مدل جامعه ایمن" 20 اسلاید

مطالب دیگر:
📜انتقادگرى و انتقادپذیرى در حكومت علوى📜پاورپوینت ایدز و علایم آن📜پاورپوینت انسان با خود بیگانه📜جزوه بسیار کاربردی گیج های جوشکاری📜پاورپوینت تیراندازی (تفنگ بادی-کمان)📜الگوریتم ژنتیک📜بیماری های ویروسی گیاهان جالیزی📜جزوه آموزشی استاندارد API AWS ، ASME📜دانلود پاورپوینت حسابرسی مبتنی بر ریسک📜دوره آموزشی آشنایی با استانداردها، شناخت فولادها و چدنهای متداول در صنعت و چگونگی استفاده ازكتاب كلید فولاد📜دستورالعمل اجرای پروژه های خطوط انتقال گاز📜دانلود پاورپوینت انگلیسی با عنوان پیاز ( Alliums - Onions )📜دانلود پاورپوینت نكات مهم در زراعت سیب زمینی📜پروژه php جهت مدیریت رستوران📜آموزش کامل و جامع زبان برنامه نویسی html📜مقاله بررسی اهمیت حفاظت از حریم شخصی در فناوری RFID📜مروری بر سیستم های آگاه از زمینه در محاسبات فراگیر📜مقدمه ای بر کلان داده در رایانش ابری📜نمونه یک سایت ساده به زبان html📜پاورپوینت آب📜برنامه ریزی و طراحی تمرین در ورزش📜پاورپوینت تاسیس و مدیریت بنگاه اقتصادی📜آشنایی مسؤولان دفاتر با اصول و مهارتهای لازمه📜پاورپوینت یوگا📜پاورپوینت سیاهی پنهان گندم
پاورپوینت "پیشگیری از سوانح و حوادث بر اساس : مدل جامعه ایمن" 20 اسلاید|50421744|qmi|bf|کیو ام|
در این پست قصد معرفی فایل پاورپوینت "پیشگیری از سوانح و حوادث بر اساس : مدل جامعه ایمن" 20 اسلاید را داریم با ما همراه باشید.

nطرح پيشگيري از حوادث برمبناي الگوي جامعه ايمن عبارت است ازپيشگيري از حوادث مبتني بر ايجاد يك جامعه ايمن که تحت عنوان Safe Communityمطرح است .
nمدل جامعه ايمن متكي به همكاري هاي بين بخشي ، مشارکت مردم و دخالت مسئولين محلي است .
nمفهوم جامعه ايمن به طور رسمي در اولين کنفرانس جهاني پيشگيري از حوادث و آسيب ها در سپتامبر ١٩٨٩ در استكهلم سوئد به وجود آمد .
nبيانيه» تمام افراد بشر بايد ازايمني و سلامتي يكساني برخوردار باشند«با » استراتژیسلامتي براي همه «سرلوحه برنامه هاي سازمان جهاني بهداشت در پيشگيري از حوادث و کنترل آسيب ها قرارگرفت.
n

nلید كوپينگ ( شهر ٣٧٠٠٠ نفري سوئد) از اولين جوامعي بودکه در سال ١٩٧٥ براي همه سنين و همه موقعيت ها به کنترل آسيب ها دسترسي پيدا کرد .
nدر حال حاضر شبکه جهانی جوامع ایمن در جهان 268 عضو دارد.
nدر جامعه ایمن تمام مردم ، مسئولين و ارگانهاي دولتي و غيردولتي باید به وظايف خود واقف باشند و مسئولانه در جهت دستيابي به جامعه مورد نظر گام بردارند و برآيند اقداماتيکه صورت مي گيرد همسو و هماهنگ و در راستاي اهداف تعيين شده باشد.
nيك تيم متشكل از نمايندگان تمام نهادهاي مسئول در سطح يك شهرستان با همفكري وهمكاري نزديك و با جلب مشارکت مردم و رياست فرماندار مسئول تأمين و حفظ ايمني مردم خواهند بود و جامعه اي ايجاد خواهند نمودکه حوادث در آن به صفريا حداقل ممكن برسد.

و........